Сировина для переробки від 50 коп! Перейти
Найменування та наповнення Кількість,
мішки
Вибір

Швеція

замовити

Швейцарія Texaid

замовити

Швейцарія Texaid (BigBag)

замовити

Австрія

замовити

Оригінал Англія Челсі

замовити

Швейцарія Tell-tex

замовити

Екстра ШВЕЙЦАРІЯ СН

замовити

Англія Едінбург

замовити

Англія «ЛОРІ»

замовити

Англія «СЕРЦЕ»

замовити

Шотландія

замовити

Англія «НЬЮКАСЛ»

замовити

Цюріх Швейцарія

замовити

Англія «ПЛАЧУЧИЙ ХЛОПЧИК»

замовити

Екстра АНГЛІЯ GB

замовити

*Оплата в грн. за курсом дня покупки. Час роботи бази – будні з 9-00 до 17-00, субота з 9-00 до 13-00

Секонд-хенд

Одяг і взуття секонд хенд - популярні на ринку продажу товари. Активний споживчий попит на ці вироби пояснюється, в першу чергу, прийнятною вартістю. А придбати секонд-хенд оптимального якості за прийнятною ціною просто. Варто лише відвідати один з численних сучасних магазинів, що спеціалізуються на продажу товарів даного роду.

Всі власники таких роздрібних точок продажу купують продукцію в оптовому обсязі у постачальників. Перед замовленням підприємець визначається з кількістю товару, конкретної цікавить категорією. Здійснюючи формування асортименту свого магазину, він орієнтується на потреби населення. У більшості випадків замовники купують одяг декількох категорій, не спеціалізуючись на якійсь одній. Великий вибір речей секонд-хенд за різними цінами дозволяє кожному покупцеві придбати потрібний товар.

 Оригінал секонд-хенд 

Одяг, що не пройшла сортування зі Швейцарії, Англії, Німеччини та інших країн.

 Сортування секонд-хенд 

Спеціально відсортована одяг і взуття секонд-хенд різної якості - як сучасні моделі в хорошому стані, фірмовий одяг, готова до продажу, високої ліквідності, речі для дорослих і дітей - усього понад 150 видів сортованого одягу і взуття. Одяг і взуття розкладене сезонно, упаковані в поліпропіленові пакети (мішки), вагою від 2 до 25 кг.

Категорії відсортованого товару

Екстра

Речі Екстра класу. Це стильна сучасна одяг і взуття, характеризуються відсутністю шлюбу і зовнішньою привабливістю. У категорію Екстра включені, зокрема, модні молодіжні речі відмінної якості.

1 сорт

Одяг або взуття першої категорії. Це речі з незначним недоліком, тобто з практично невидимим шлюбом. Всі наявні недоліки легко усуваються. Речі даної категорії придатні для повсякденного носіння не тільки в домашніх або дачних умовах. Вони підходять для прогулянок, занять спортом, роботи та активного відпочинку;

2 сорт

Речі другої категорії. Це вироби з видимим шлюбом, значним ступенем зносу. Продукція цієї категорії користується активним попитом серед населення міст. Люди купують дешеву одяг для носіння в домашніх умовах або на дачі. А секонд хенд з Європи прослужить довго, оскільки виробляється в основному з якісних матеріалів;

Наша компанія Текстиль-А пропонує придбати європейські товари секонд-хенд оптом всіх зазначених категорій з низьким і адекватними цінами в Україні. Ми гарантуємо акуратну, своєчасну поставку товару, зручні умови оплати. Замовлення товару доступний в обсязі від одного мішка, за якими всі вони відсортовані. Вся продукція поставляється в гідному, чистому стані.

Питання і відповіді

Як оплатити?

Ви можете оплатити покупку будь-яким зручним для вас способом. Доступні способи оплати: безготівковий, готівковий розрахунок. Передплачений замовлення видається одержувачу при пред'явленні посвідчення особи. При готівковому розрахунку замовлення оплачується готівкою при отриманні в пункті видачі або кур'єру.

Як доставити?

Доставка здійснюється сторонніми кур'єрськими службами, після підтвердження замовлення. Вартість доставки залежить від суми Вашого замовлення. Точний час доставки замовлення погоджуйте з Вашим менеджером при підтвердженні замовлення. Шановні покупці! Ми зацікавлені в тому, щоб Ви залишилися задоволені роботою з нашою компанією. Пишіть, дзвоніть, уточнюйте усі подробиці.

Наші партнери: