(066) 148 90 59 (067) 306 22 21 (0572) 52 80 71 (066) 576 74 14
Сировина для переробки від 50 коп! Перейти

 Текстильні відходи промисловості - це вторинна сировина, що утворюється під час виготовлення полотен, ниток та інших виробів швейної промисловості.

 Крім того, до категорії текстильних відходів зараховують нікчемну до подальшої шкарпетці одяг. Організація Textil-A поставляє такі текстильні відходи з допомогою кур'єрської доставки зі своїх складів у великих містах України. Замовлення можна оплатити кількома варіантами, зазначеними на офіційному сайті компанії. Всі деталі замовлення узгоджуються з менеджерами.

 залежно від типу експлуатованого виробничого сировини клас текстильних відходів класифікується на такі групи:

 Текстильні відходи

Переважна безліч швейних підприємств, що спеціалізуються на пошитті виробів з бавовни та інших тканин, використовують залишаються від технологічних процесів клапті у власній справі, під час технологічних циклів. Залишки з вовни найчастіше утворюються під час виробництва вовняної пряжі або під час переробки трісок вовни. Залишається при цьому вторинну сировину для переробки використовують з метою створення іншої продукції.

 Залишки трикотажного виробництва утворюються під час переробки пряжі. Крім того, залишки трикотажних тканин утворюються під час створення трикотажних полотен, рукавичкової, шкарпеткової продукції та інших аналогічних товарів. Майже всі текстильні залишки трикотажної промисловості далі експлуатуються у ролі вторинної сировини.

 Велика кількість залишків сучасного швейного виробництва створюється в момент попередньої підготовки виробничої тканини, крім того, у момент розкрою полотен на відрізки полотна необхідного розміру. Сировина для переробки характеризується певним видом - безформних лоскутов, які згодом застосовуються для створення вторинної тканинної продукції.

 Техніка для переробки 

Під час переробки текстильних залишків, як правило, використовується спеціальне обладнання. Це спеціалізовані лінії, що відрізняються потужністю, високою або середньою продуктивністю.

 Компанія Textil-A постачає якісні текстильні відходи, пропонуючи оптимальні варіанти оплати і доставки в будь-яку точку України.

Наші партнери: