(066) 148 90 59 (067) 306 22 21 (0572) 52 80 71 (066) 576 74 14
Сировина для переробки від 50 коп! Перейти

Сток в Україні від компанії «Текстиль А» 

Величезна кількість людей не знають про таке поняття, як Сток. Перший досвід таких продажів бере свій початок на західному ринку. Така система торгівлі зовсім недавно почала з'являтися в Україні і вже знаходить багато своїх клієнтів. 

Давайте розберемося, що ж це за система ведення торгівлі.  

На складах великих дистриб'юторів одягу та інших товарів залишається велика кількість хорошого товару, який з якихось причин не був реалізований. Тому його починають продавати за низькими цінами, щоб швидше звільнити складське місце і відбити хоч якісь кошти. 

Компанія TextilA протягом вже довгих 25 років займається продажем оригінального одягу або взуття, які з якихось причин не були відправлені в магазини. Причин нереалізації товару може бути багато, однак, варто помітити, що товар має абсолютно ідентичне якість з реалізованою продукцією.  

Оптова закупівля в нашій компанії вигідна для обох сторін. Вкладаючи невеликі кошти, ви отримуєте якісну продукцію європейського і американського виробництва.  

Чому з нами працюють: 

З багатим асортиментом товарів ви зможете ознайомитися на нашому сайті, де легко можна оформити замовлення і отримати відповіді на питання, що цікавлять вас.  

Хочете дізнатися, звідки береться весь цей нерозпроданий товар?  

Відповідь проста: 

Оформити замовлення на нашому сайті можливо в один клік. І ви зможете оплатити товар будь-яким зручним вам методом (готівка або переказ на карту). 

Ми маємо можливість доставки товару в потрібне вам місце за допомогою сторонніх кур'єрських служб. Витрати на доставку можуть бути різними, все залежить від суми вашого замовлення.  

Узгодьте всі питання з нашими менеджерами, адже ми хочемо, щоб ви залишилися задоволені угодою. Нам важливі тривалі взаємовигідні відносини, які вигідні обом сторонам.  

Замовляйте Stock у нас і отримуйте якісний товар за низькою ціною. 

Наші партнери: