(066) 148 90 59 (067) 306 22 21 (0572) 52 80 71 (066) 576 74 14
Сировина для переробки від 50 коп! Перейти

Textil-A - це гуртова фірма по продажу одягу та взуття Секонд Хенд. Наші філії розташовані у Києві, Харкові, Хмельницькому, Івано-Франківську, завдяки чому доставка доступна по всій Україні.

Компанія розрахована на покупця з різним достатком, тому є дешевий секонд хенд. Одяг сортується в залежності від зносу:- экстра - без ознак шкарпетки, дефектів,- 1 сорт - шлюб, який легко усувається,- 2 сорт - видимий знос. Також сортування відбувається за типами предмета торгівлі (пальто і куртки, футболки, брюки і джинси тощо), за віком (доросла, дитяча) і за іншими критеріями.Наша компанія доставить замовлення в будь-який регіон України. Завдяки величезному асортименту будь-який клієнт може заповнити свій магазин продукцією Second hand максимально, задовольняючи будь-які потреби.

Команда наших фахівців має тісні контакти з європейськими постачальниками. Контроль над отриманням вантажу здійснюється на складах всіх країн. У нас перевірені і надійні постачальники з Англії та Швейцарії, які відповідають за якість.Фахівець фірми допоможе ефективно вибрати асортимент, який підійде для покупців будь-якого регіону, часу року і наявного попиту. Завдяки допомозі досвідчених консультантів, ви зможете уникнути численних помилок у цій справі. Товар має необхідну документацію і сертифікацію. Вміст мішка можна оглянути, бо як купувати по рекламному прайс-листу небезпечно і нерозумно. Продаж здійснюється як великими, так дрібними партіями. Весь представлений асортимент зарекомендував себе на ринку України з хорошої сторони. При цьому він проходить гігієнічну обробку, яку підтверджує спеціальний сертифікат. Завдяки зручному інтерфейсу нашого сайту, клієнти можуть вносити параметри фільтр для отримання необхідних варіантів, наприклад, країну, фірму, категорію. Система фільтрує можливі варіанти із зазначенням ціни за мішок.Ми раді своїм клієнтам, до яких підходимо індивідуально. А взаємовигідне партнерство з замовниками призведе до того, що ми будемо довго і тісно співпрацювати. Купуючи Секонд-Хенд, ви отримуєте високу якість обслуговування і хороший продукт, а цим не можуть похвалитися інші постачальники. Скрупульозність у роботі призводить до того, що вироби відповідають встановленим критеріям. Ми робимо все, щоб покупці повернулися за ще однією партією.

Наші партнери: